Föremål som liknar kaffekanna koppar
8209 Kaffekanna
Koppar, 1800-tal. Längd: 39 cm, höjd: 45 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 20 februari 2023
8257 Kaffekanna
Koppar, Empire. Höjd: 21 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 1 augusti 2022
6131 Kaffekanna
Såld: 100 kr
Såldes den 31 januari 2022
1285 Kaffekanna
koppar, 1856, signerad, höjd: 37 cm
Såld: 1.200 kr
Såldes den 11 januari 2016
4550 Kaffekanna
Koppar, höjd: 30 ca
Såld: 200 kr
Såldes den 7 september 2015
1214 Kaffekanna
koppar, 1700-/1800-tal, mustaschfäste, höjd: 15 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 15 juni 2015
9348 Kaffekanna
på benställning, koppar, höjd: ca 50
Såld: 200 kr
Såldes den 16 april 2012
8130 Kaffekanna
koppar, höjd: 34
Såld: 350 kr
Såldes den 9 april 2012
5208 Kaffekanna
koppar, höjd: 42, bucklor
Såld: 200 kr
Såldes den 26 mars 2012